قوانین اشتراک ویژه سایت ترفندگرام

 

کاربرگرامی ؛ قبل از خرید اشتراک ویژه باید به نکاتی که در بند های زیر نوشته شده توجه کافی را داشته باشید و بعد از خرید طبق این قوانین برخورد خواهد شد .

 

  1. خرید اشتراک ویژه به منزله خرید یک دوره سرویس دهی و دسترسی به مطالب بخش VIP میباشد . و به معنی خرید یک مطلب خاص از مطالب بخش VIP نمیباشد ! پس بعد از خرید شما و خرابی یا مشکل دار بودن یکی از مطالب VIP که شما قصد دانلود آن را دارید دلیل آن نمی شود که مبلغ اشتراک شما باید بازگشت داده شود و شما صرفا میتوانید به پشتیبانی گزارش خرابی مطلب مورد نظر را داده و ما در صدد حل یا آموزش به شما باشیم یا درصورت خرابی یا منقضی شدن مطلب آن را حذف نماییم .
  2. به دلیل تعداد بالای مطالب vip و آرشیو بزرگ آن امکان تست کردن تمامی مطالب وجود ندارد و پشتیبان از کارکرد تک تک مطالب خبر ندارد و باید خودتان تست کنید . درحالی که کاربرا گزارش خرابی بدهند در صفحه آن مطلب قرار داده خواهد شد .
  3. هرگونه توهین و اسپم و سخن های خارج از شئون در قسمت پشتیبانی باعث بن شدن اکانت شما بدون برگشت مبلغ پرداختی خواهد شد پس درصورت وجود مشکل با کمال آرامش آنرا پیگیری کنید .
  4. تنها تضمین برگشت وجه توسط سایت ما درصورتی خواهد بود که بیش از ۶۰ درصد مطالب VIP خراب ، یا کل سایت داون شده باشد و یا اکانت شما فعال نشود و خرابی سایت باعث این شود . در غیراینصورت از بازگشت وجه معذوریم .
  5. پس از خرید اشتراک ویژه درصورت وجود مشکل در فعالسازی اکانت شما لطفا با کمال آرامش در گوشه پایین سایت دکمه چت آنلاین را زده و با پشتیبان مکاتبه کنید .
  6. اطلاعات وارد شده شما در موقع ثبت نام نزد ما محفوظ میباشد .

درصورتی که قوانین فوق را قبول دارید آنهارا تایید نموده و اقدام به خرید کنید .

 

با تشکر ؛ مدیریت ترفندگرام