جمع آوری یوزر و آیدی اینستاگرام با Tooligram 2.7.0 کرک شده

جمع آوری یوزر و آیدی اینستاگرام با Tooligram 2.7.0 کرک شده

ربات اینستاگرام Tooligram 2.7.0 نسخه کرک شده

پیشرفته ترین ابزار برای جمع آوری یوزر های اینستاگرام با امکانات فوق پیشرفته

ربات اینستاگرام  یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور ، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام ، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند.

روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است.

امکانات ربات:

اشتراک گذاری بین کاربران

این یک تابع است که به طور مشابه با اصل تابع نگهداری انبوه مطابقت دارد. آیا همه چیز همان است، فقط به جای دوست شما به کاربران مشترک. با توجه به این، کاربران به شما توجه می کنند و به شما متصل می شوند. در ترکیب با سایر توابع، شما می توانید حداکثر تاثیر را به دست آورید.

لغو اشتراک

این تابع کمک خواهد کرد که از اشتراک های ناخواسته خلاص شوید. با استفاده از این تابع شما می توانید از افرادی که به صورت متقابل به شما اشتراک نکرده اند، لغو نشود. بنابراین، تعداد مشترکین که افزایش می دهید و تعداد اشتراک شما همواره می تواند با خواندن صفحات جالب به شما یکسان باقی بماند.

مدیریت اکانت

این یک ویژگی است که از طریق آن شما می توانید خدمات خود را از چندین حساب در یک زمان ارتقا دهید. یا با ارائه خدمات ارتقاء، چندین پروژه را در Instagram به صورت همزمان ارتقا دهید.

جمع آوری یوزر و آیدی ها

این جالب ترین ویژگی در برنامه است که حاوی چند جهت است. با توجه به این تابع می توان مخاطبان با کیفیت بالا، فعال و پر جنب و جوش فعال Instagram را جمع آوری کرد که با توجه به منافع آن یا موقعیت جغرافیایی مربوط به موضوع حساب شماست.

امکانات پیشرفته بخش جمع آوری یوزر و آیدی ها

جمع آوری براساس فالوور و فالووینگ

جمع آوری براساس لوکیشن و موقعیت جغرافیای

جمع آوری براساس هشتگ

جمع آوری براساس اکانت های فعال (با استفاده از آخرین لایک و کامنت هایی که انجام داده اند)

تجزیه و تحلیل مخاطب با برچسب و هشتگ ها و نقاط جغرافیایی

فیلتر کردن مخاطبین (بر اساس تعداد فالوور ها، فالووینگ ها، نماد، تعداد روزها از آخرین ورودی و…

جالب ترین امکان جمع آوری بر اساس معیارهای بسیاری است، از قبیل تعداد مشترکین، تعداد اشتراک ها، آخرین انتشار عکس و تعداد انتشارات. این به شما اجازه می دهد تنها کاربران فعال را انتخاب کنید.

 


لینک دانلود :

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%db%8c%d9%86%d8%ac%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%db%b7%d9%ab%db%b1%d9%ab%db%b4-ninjagram-%da%a9%d8%b1%da%a9-%d8%b4%d8%af%d9%87%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b25c2899d42664a

برای دانلود و دسترسی به لینک دانلود این مطلب و تمامی مطالب بخش vip میبایست اقدام به خرید اشتراک ویژه نمایید.

اگر از قبل تهیه کرده اید کافیست در اکانت خود لاگین کرده و مطلب را رفرش نمایید یا کش مرورگر خود را پاک کنید .

جمع آوری یوزر و آیدی اینستاگرام با Tooligram 2.7.0 کرک شدهبرای خرید اشتراک میتوانید از فرم زیر اقدام نمایید .

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید