×

بحث اعتماد امروزه بخصوص در خصوص سایت های آنلاین مورد اهمیت است

همونطور که میدونید یکی از مولفه های مهم نماد اعتماد هست


سایت ترفندگرام برای دریافت نماد اعتماد تلاش کرد هزینه ها را پرداخت نمود و تمامی مراحل تایید شد به غیر از قانونمندی کسب و کار که علت آن هم ممنوع بودن افزایش ممبر و افزایش فالور اعلام شد که متاسفانه هنوز د ایران این چیز ها جا نیافتاده اند پس اگر به دنبال افزایش ممبر یا فالور هستین به دنبال نماد اعتماد نباشید بعضی سایت ها هم دارند کلیک کنید فیک هستن و شمارا میچرخانند .

مطمعن باشید ما هیچگاه محصولی دست شما نخواهیم داد که آن پکیج دارای عدم کارایی و منقضی باشد .

تعداد فروش محصولات ما و قدمت بالای اونها که اکثریتا اولین بار توسط خود ما ساخته شده اند میتواند گواه اعتبار ما باشد.

ما برای پکیج هایمان تا حد توان اثبات از مشتریان گذاشته ایم تا صحت کارکرد برایتان اثبات کنیم

و مورد مهم درگاه بانک هست که برا ما از بانک معتبر استفاده میکنیم که بعد از اتصال به صفحه بانک متوجه میشید که لوگو سایت ما و اسم سایت ما در آن وجود دارد و درگاه بانک عضو سیستم شاپرک و معتبر هست .

و در آخر باید بگویم دنیای اینترنت کمی ریسک دارد و باید شما ریسکش را بپذیرید اگرنه نباید هیچگاه از اینترنت خریدی انجام دهید .

 

درمورد پشتیبانی تلفنی برای پشتیبانی :

ترفندگرام یک کسب و کار آنلاین در حوزه شبکه های مجازی که به ارتباط مجازی میپردازند ، میباشد . یک کسب و کار آنلاین بهترین نحوه پشتیبانیش پشتیبانی آنلاین میباشد چرا که موضوعات عمده ای که نیاز به پشتیبانی دارند بصورت تلفنی امکان پذیر نمیباشد مثلا چک کردن خرید ی اروری که کاربر دریافت میکند بصورت آنلاین با ارسال اسکرین و .. امکان پذیر هست .

یا ۸۰درصد امورات نیاز به دریافت ایمیل هست که بصورت تلفنی سخت تر هست ولی درخالت آنلاین و سیستم ما بصورت اتومات تمام اطلاعات خرید و رسید موقع ارسال تیکت جلو چشم پشتیبان قرار دارد .

اکثرسوالات تکراری میباشد و با سیستم تلفنی امکان پاسخگویی به حجم بالای سوال تکراری نمیباشد ولی در سیستم آنلاین پشتیبان با ارائه پاسخ پیش آماده شده که دارای توضیحات کامل و دقیق هست میتواند براحتی پاسخ کاربران را بدهد.

سیستم پشتیبانی تلفنی دارای هزینه دو طرفه میباشد هم کاربر باید هزینه ای بدهد و هم ما باید منشی تلفنی استخدام کنیم و خط خریداری کنیم و لوازم مورد نیاز که در اینصورت باید میزان هزینه پکیج هارا دو الی سه برابر کنیم ( اگر دقت کرده باشید اکثر سایت هایی که پشتیبانی تلفنی دارند پکیج هایشان میلیونی قیمت دارند )

یک پشتیبان پشت سیستم پشتیبانی آنلاین هم از دور هم خارج از ساعات اداری و هم با نرخ خستگی کم میتواند پشتیبانی ارائه دهد اما از طریق تلفن دچار خستگی و بی حوصلگی خواهد شد و این کیفیت پشتیبانی را کم تر خواهد کرد و البته اکثر شما تجربه داشته اید .

درنهایت هم بخاطر موضوع بندی حوزه ما و هم پشتیبانی که بهترین کارایی را برای مشتریان ما دارا میباشد همان پشتیبانی آنلاین میباشد که هم از لحاظ هزینه کم میکند و هم سرعت رسیدگی را بالا میبرد .

مطمعن باشید راحت ترین و کاملترین نوع پشتیبانی همین نوع پشتیبانی آنلاین هست حتی سایت های بزرگ مثل تلگرام اینستاگرام و … به هیچ عنوان کال سنتر ندارن و اکثر سایتای بزرگ خارجی بصورت آنلاین پشتیبانی ارائه میکنند .

 

0