×

کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

پرداخت امن
بازگشت وجه
تضمین کیفیت
پشتیبانی
۱۴,۹۰۰ تومان

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لطفا قبل از خرید در سایت ثبت نام کنید تا از اپدیت های بعدی این محصول به صورت رایگان بهره مند شوید.

با خرید این محصول از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:
  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
خرید این محصول
  خرید این محصول
در صورت خرید این محصول و تکمیل خرید  1490 تومان   برای خریدهای بعدی خود به دست می آورید!

کتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرام فقط به مدت محدود قابل دانلود خواهد بود روشی منحصر به فرد و علمی برای کسب درآمد با اینستاگرام که برای اولین بار در ایران در قالب کتاب ارائه می شود. بعد از مطالعۀ کتاب می توانید حدس بزنید که می شود چند میلیون تومان با اینستاگرام درآمد کسب کرد! کتابی ۶۱ صفحه ای که در مدت دو هفته وضعیت مالی شما متحول خواهد کرد کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

 

شروع کسب درآمد با اینستاگرام به سادگی ۴ مرحله ی زیر می باشد

کتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرام

 

 

کتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرام

 

 

 

 

 

 

 

 

 


۳ مرحله از ۴ مرحله ی فوق توسط مبتدی ترین کاربران اینستاگرام قابل اجراست و تنها یک مرحله برای تبدیل اکانت اینستاگرام به ماشین چاپ پول باقی است:

کتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرام

روش منحصر به فردی که در اروپا و آمریکا به طور روزمره برای کسب درآمد عالی از اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد، هم اکنون برای اولین بار بعنوان کتاب در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد.

موضوع بسیار مهمی که تقریبا هیچ کاربر اینستاگرام در ایران از آن آگاهی ندارد.

افراد زیادی از سال ها قبل با روش های مختلف اقدام به کسب درآمد آنلاین نموده اند. اما به دلایل بسیار زیاد یا موفق نبوده اند یا درآمد بسیار ناچیزی داشته اند.

دلیل این ناکامی مربوط به ۲ عامل سواد و ابزار می باشد. این در حالی است که تعداد معدودی از افراد در زمان کم فقط به واسطه ی پیاده کردن روش های اصولی و علمی ،به درآمد های بسیار خوبی از طریق آنلاین دست پیدا می کنند.

شما هم می توانید بدون از دست دادن زمان و هزینه مستقیما از روش های موفق کسب درآمد آنلاین استفاده کنید تا در کمترین زمان به درآمد و سود دهی برسید.

با این کتاب دیگر نگران رقیبان آنلاین خود نباشید. اطلاعات و ابزار شما در مقایسه با رقیبان غیر قابل مقایسه است. پس با خیال راحت به کیفیت پیاده کردن مطالب کتاب در اینستاگرام بپردازید.

 


کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

کتاب کسب درآمد با اینستاگرامکتاب کسب درآمد با اینستاگرام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کنار این کتاب ارزشمند ، کتاب اختصاصی dlsale که بخشی از پکیج افزایش فالور اینستاگرام میباشد نیز قرار گرفته که در آن به نکاتی راجب دریافت درگاه پرداخت و تبلیغ فروشی و معرفی انواع روش های کسب درآمد پرداخته شده که در کنار این کتاب ارزشمند میتواند کمکی به شما کند .

کسب درآمد آنلاین از دو مسیر کلی صورت می گیرید

کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

از طریق وب سایت

برای اینکار میتونید از محصولات مخصوص ما برای این کار استفاده کنیدوب سایت یکی از بهترین روش های کسب درآمد آنلاین می باشد اما از طرفی سخت ترین روش نیز هست. یکی از دلایل آن نیاز به سواد و علم بسیار زیاد می باشد که همین امر باعث می شود بسیاری از علاقمندان به کسب و کار آنلاین نتوانند با وب سایت شروع به کسب درآمد آنلاین کنند.


از طریق شبکه های اجتماعی

و اما شبکه های اجتماعی، ابزاری که سادگی کسب درآمد با آن رقیب جدی روش کسب درآمد با وب سایت می باشد. بازده عالی، بدون هزینه بودن راه اندازی کسب و کار، عدم نیاز به دانش فنی برای نگهداری تجهیزات جهت همیشه در دسترس بودن و نهایتا درآمد عالی بهترین آلترناتیو روش های دیگر در کسب درآمد آنلاین می باشد.

با نگاهی مختصر به نمودار زیر می شود به قدرت درآمد زایی شبکه های مجازی و در صدر آن اینستاگرام پی برد.

اینستاگرام در رتبه دوم قرار دارد و دلیل اصلی پیشی گرفتن آن نسبت به توئیتر و فیسبوک، طراحی آن برای موبایل می باشد.

در ایران، دیگر شبکه های مجازی مثل فیسبوک و توئیتر، یوتیوب بازار خوبی ندارند، بنابراین از لحاظ اقتصادی دلیلی برای سرمایه گذاری در این شبکه های مجازی وجود ندارد.

اینستاگرام اما، بدلیل میلیون ها کاربری که در ایران دارد، روشی فوق العاده برای کسب درآمد می باشد که به صورت اعجاب انگیزی به این پروسه سرعت می بخشد.

کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

کار خود را با علم جلو ببرید تا در کمترین زمان به بیشترین موفقیت برسید.

 

۱موضوع و هدف کتاب راز اینستاگرام چیست؟

موضوع کتاب راز اینستاگرام، آموزش روشی خاص و فوق العاده برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام می باشد.

 

۲منظور از کسب درآمد از اینستاگرام، فروش اکانت و فالوور و … می باشد؟

خیر ! موضوع کتاب راز اینستاگرام ، آموزش روش و مطلبی است که از طریق آن افراد و حتی شرکت های بزرگ اروپا و آمریکا سال ها اقدام به کسب درآمد نموده اند. در واقع مدل ذکر شده در کتاب سال ها قبل در دیگر شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد استفاده می شده است و در چند سال اخیر با تاسیس و معرفی اینستاگرام، افراد و شرکت ها این روش را در اینستاگرام نیز پیاده کرده و به موفقت های خیره کننده ای نسبت به سایر شبکه های مجازی دست پافته اند.

این مدل اثبات شده و موفق، توسط شرکت ها به کار گرفته می شود، این بدان معنیست که مدل فوق تمام فیلترهای ضروری شرکت ها برای پیاده سازی، بازگشت سرمایه، کسب درآمد و پایدار بودن را کاملا گذرانده و اکنون به عنوان یکی از ارکان های کسب درآمد شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. هرچند گزارشی در سایت خبرآنلاین در مورد روش کسب درامد با اینستاگرام نام برده شده اما روش ارائه شده در کتاب بسیار موفق تر بوده و به لحاظ کاربردی قابل قیاس نم باشد.

 

۳کتاب راز اینستاگرام بر چه اساسی عمل می کند؟

کتاب راز اینستاگرام ، کتابی علمی است، بدین معنی که اصول پیاده شده در کتاب کاملا علمی و بر اساس اصول بازاریابی می باشد. این ویژگی باعث می شود در تمام زمینه های قابل اجرا و پیاده سازی باشد.

تمام کتاب های مبتنی بر علم در یک اصل مهم مشترک می باشند و آن پایدار و قابل اجرا بودن مطالب در تمام بازه های زمانی و در تمام شرایط می باشد. بنابراین تنها دغدغه ی شما مطالعه و درک مفاهیم کتاب خواهد بود تا با پیاده سازی آن (کپی کردن اصول کتاب) به هدف های تعیین شده خود و کتاب برسید.

 

۴مدت زمان لازم برای رسیدن به اولین کسب درآمد چه مدت می باشد؟

برای کسانی که اکانت اینستاگرام آنها حداقل ۱۰۰۰ نفر فالوور دارد حداکثر زمان لازم برای رسیدن به اولین کسب درآمد ۱ هفته می باشد. این بازه ی زمانی با افزایش فالوور کاهش می یابد. بدین صورت که به ازای هر ۱۰۰۰ نفر زمان کسب درآمد یک الی دو روز کاهش می یابد

برای کسانی که تعداد فالوور های آنها کمتر از ۱۰۰۰ نفر بوده این مدت زمان به حداقل ۲ هفته افزایش می یابد. بنابراین قویا توصیه می شود قبل از پیاده سازی کتاب ، تعداد فالوور های خود را حداقل به بالای ۱۰۰۰ نفر افزایش دهید.

 

۵حداقل و حداکثر میزان کسب درآمد با این روش چقدر می باشد؟

حداقل میزان کسب درآمد زمانی اتفاق می افتد که شما مطالب کتاب را به طور کامل پیاده سازی نکرده باشید. در این حالت با فرض پیاده سازی حداقلی اصول کتاب، این اطمینان به شما داده می شود که می توانید به درآمد ماهیانه ۴ میلیون تومان دست یابید.حداکثر میزان کسب درآمد کاملا متفاوت می باشد. یعنی با توجه به نوع فعالیت شما و تعداد فالوور هایی که توانسته اید جمع آمری بکنید، می توانید به راحتی به درآمد بالا ۲۰ میلیون تومان در ماه دست یابید.

البته در کتاب یک نمونه از میزان درآمد و تمام پروسه های پیموده شده برای رسیدن به آن درآمد را به عنوان مثال ذکر کرده ایم. درآمد ذکر شده در کتاب بسیار بیشتر از درآمدی می باشد که در بالا ذکر کرده ایم ( ۲۰ میلیون تومان ). توجه داشته باشید که درآمد ذکر شده مثالی واقعی بوده و شما می توانید با کپی کردن روش ذکر شده برای آن نمونه و پیاده سازی آن در حساب کاربری خود، به رقمی مشابه با آن درآمد دست یابید.

 

۶هزینه های اولیه برای شروع کسب درآمد با اینستاگرام چیست؟

صفر ! بله در واقع فقط هزینه ی اینترنت برای استفاده از اینستاگرام می پردازید که به عنوان مخارج برای کسب درآمد از اینستاگرام محسوب نمی شود

 

۷کتاب راز اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

در واقع در این روش هیچگونه محدودیتی از لحاظ سنی و شغلی و حتی تخصص وجود ندارد. کافیست زمینه ی خود را انتخاب کنید و سپس بلافاصله شروع به کسب درآمد نمایید

 

۸آیا بعد از مطالعه ی کتاب راز اینستاگرام، به کتاب دیگری جهت کسب درآمد نیاز داریم؟

برای کسب درآمد از اینستاگرام، نیازی به کتاب دیگری در این زمینه نمی باشد. البته ما به انتخاب شما احترام می گذاریم. اما برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می توانید مستقیما از کتاب راز اینستاگرام استفاده کنید. با مطالعه ی این کتاب خود به این نتیجه خواهید رسید

توجه کنید : این کتاب با کتاب های موفقیت یا کتاب های با عنوان یک شبه میلیونر شوید کاملا متفاوت می باشد.

 

کتاب های فوق بر اساس توهمات نویسنده فقط برای کسب درآمد شخصی نوشته می شوند و هیچگونه مدل اقتصادی و عملی که در شرایط واقعی قابل اجرا باشد را ارائه نمی دهد. این نوع کتاب ها فقط باعث موفقیت نویسنده ی کتاب می شود و هیچگونه سودی برای خواننده نداشته بلکه باعث از دست رفتن وقت و انرژی خواننده می شود

 

برخلاف فوق، کتاب راز اینستاگرام از مدل اثبات شده برای کسب درآمد استفاده می کند که به طور روزمره در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

این بدان معنیست که مدل کسب درآمد عنوان شده کتاب چکیده و خلاصه ی سال ها تحقیق و صرف هزینه های هنگفت می باشد که شما به سادگی می توانید بدون پرداخت آن هزینه ها، مستقیما از یک روش موفق و نهایی برای کسب درآمد استفاده کنیدما برای رسیدن به این

 

روش میلیون ها تومان پول و ۲ سال زمان هزینه کردیم

شما بدون تکرار مسیر ما، مستقیما و بدون هزینه، از تنها روش عالی برای

کسب درآمد از اینستاگرام استفاده کنید.

کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

قیمت این محصول با توجه به فصل تابستان و ایجاد فرصت کسب درآمد برای جوانان ایران شامل تخفیف میبا

پس به جای ۳۵ هزار تومان ،قیمت این محصول

کتاب کسب درآمد با اینستاگرام
کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

خرید این محصول

 

 


پس از پرداخت مبلغ مورد نظر ، لینک اتوماتیک برای شما به نمایش در خواهد آمد و دانلود کنید .

کتاب کسب درآمد با اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
30% کل محصولات
50% پکیج درآمد تلگرام
30% خرید اشتراک VIP
شانس نداشتی
50% پکیج افزایش ممبر
50% پکیج افزایش فالوور
پوچچچچچ
10% خرید کل محصولات
50 درصد کل سورس ها
50% پکیج کسب درآمد
فستیوال تخفیفات تابستان 99 !

جهت برنده شدن تخفیف استثنائی تابستانی خرید محصولات ایمیل و اسمتونو وارد کنید و بچرخونید تا برنده بشید .

  • کد تخفیف بعد از برنده شدن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  • هرکس فقط دوبار فرصت استفاده دارد.
  • بلافاصله بعد از دریافت کد تخفیف میتونید استفاده کنید .
  • مهلت استفاده از کد تخفیف 5 ساعت بعد از دریافت کد میباشد .
شما باید برای اینکه بتونید آپدیت های بعدی پکیج را بصورت رایگان دریافت کنید ایمیل خود را ثبت کنید .
ثبت ایمیل
شما باید برای اینکه بتونید آپدیت های بعدی پکیج را بصورت رایگان دریافت کنید ایمیل خود را ثبت کنید .
ثبت ایمیل
شما باید برای اینکه بتونید آپدیت های بعدی پکیج را بصورت رایگان دریافت کنید ایمیل خود را ثبت کنید .
ثبت ایمیل
تخفیف ویژه به مدت محدود
تخفیف ویژه به مدت محدود

برای مشاهده آموزش ها و تنظیمات مهم و اطلاع از اپدیت ها و ... حتما در کانال تلگرام ربات عضو شوید.