22 راهکار اجرایی و عملی کسب درآمد دلاری در ایران

22 راهکار اجرایی و عملی کسب درآمد دلاری در ایران

درآمد دلاری از اینترنت به دلیل نوسانات اخیر قیمت دلار در ایران اخیرا به یکی از داغ ترین مباحث تبدیل شده است. با توجه به افزایش های اخیر نرخ ارز و گرانی هایی که در پی داشت عده ای به دنبال ترفندهایی برای کسب درآمد به دلار از اینترنت هستند.

همانطور که می دانید پرداخت هزینه هایی کوچکی مثل ۵ یا ۱۰ دلار برای افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند و درآمد دلاری دارند کار سختی نیست اما همین ارقام زمانی که تبدیل به تومان می شوند (۱۰ دلار حدودا معادل ۱۲۰ هزار تومان) ارزش خود را نشان می دهند و همین موضوع باعث می شود انگیزه کسب درآمد دلاری در افراد روز به روز افزایش بیابد.

شاید با خودتان فکر کنید به دست آوردن درآمد به دلار نیازمند طی کردن مراحلی پیچیده و دشوار است. اما قرار است ما در این دوره آموزشی به شما عزیزان آموزش دهیم که چطور می توانید از داخل ایران یک حساب برای جمع آوری درآمد به دلار داشته باشید و چطور می توانید درآمد دلاری خود را هروقت که خواستید به تومان تبدیل کنید و از خرج کردن آن لذت ببرید.

در این دوره آموزشی به معرفی ۲۲ روش کاملا اصولی و قابل اجرا در ایران خواهیم پرداخت که می توانید به کمک آنها درآمد دلاری داشته باشید. شاید کمی برایتان عجیب باشد اما زمانی که کسب درآمد از این روش ها را شروع کنید با شنیدن افزایش قیمت دلار نه تنها ناراحت نمی شوید بلکه بسیار خوشحال خواهید شد چرا که درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت !

حاصل این دوره آموزشی چیست؟

این دوره کمترین چیزی که می تواند برای دانشجویان خود به ارمغان آورد این است که دانشجویان عزیز به محض به پایان رساندن این دوره قادر خواهند بود با حداقل یک یا چند روش ذکر شده به کسب درآمد دلاری بپردازند و در کنار شغل اصلی خود درآمدی ارزی نیز داشته باشند.

 


لینک دانلود :

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%db%8c%d9%86%d8%ac%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%db%b7%d9%ab%db%b1%d9%ab%db%b4-ninjagram-%da%a9%d8%b1%da%a9-%d8%b4%d8%af%d9%87%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b25c2899d42664a

برای دانلود و دسترسی به لینک دانلود این مطلب و تمامی مطالب بخش vip میبایست اقدام به خرید اشتراک ویژه نمایید.

اگر از قبل تهیه کرده اید کافیست در اکانت خود لاگین کرده و مطلب را رفرش نمایید یا کش مرورگر خود را پاک کنید .

22 راهکار اجرایی و عملی کسب درآمد دلاری در ایرانبرای خرید اشتراک میتوانید از فرم زیر اقدام نمایید .

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید