۱۰ نکته برتر مالی برای خانم‌ها

:share

۱۰ نکته برتر مالی برای خانم‌ها

مسیر زندگی مالیتان را عوض کنید، چرا اکثر خانم‌ها امنیت مالیشان را به همسرشان یا بقیه واگذار می‌کنند و اجازه می‌دهند که مرگ یا طلاق جیبشان را خالی کند؟ چرا خیلی از خانم‌ها بیشتر از آن چیزی که درآمدشان است خرج می‌کنند و در قرض فرو می‌روند؟

تحقیقات مرکز ملی زنان و تحقیقات بازنشستگی (NCWRR) رابطه مستقیمی بین شخصیت زن و عادات مالی‌ او نشان می‌دهد. جرات، آزادی، دیدگاه خوشبینانه در وجود آنها است که منجر به انتخاب‌های مالی هوشمندانه می‌شود.

برنامه‌ریز مالی، نویسنده و مهمان تلویزیون سوز اورمان معتقد است که مشکل مالی ما نشان‌دهنده مشکلات ما در زندگی و روابط‌‌مان است. کار کردن روی مشکلات مالی و خیلی از مشکلات دیگر ما می‌تواند کمک کننده باشد.

برای خیلی از افراد، پول یک مشکل عاطفی بزرگ محسوب می‌شود. نشان دهنده قدرت، عشق، کنترل، مخصوصا در روابط است. اعتقاد ما درباره پول و روابط عاطفی مربوط به آن کاملا روش خرج کردن پول و کنترل آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اگر مطمئن نیستید که شما به پول اهمیت می‌دهید، امتحان کنید که وقتی پای مسائل مالی به میان می‌آید چه چیزی عواطف شما را کنترل می‌کند و سعی کنید بفهمید چه مسائل روانی جلوی استقلال مالی شما را می‌گیرند. در اینجا ۱۰ نکته مالی مهم برای زنان و آینده مالی آنها را یادآور می‌شویم:

۱. در مسائل مالی به دیگران، مثل همسر یا دوست متکی نباشید. درباره مدریت مالی و سرمایه بیشتر مطالعه کنید.
۲. اهدافی را برای خود تعیین کنید؛ این نکته کلیدی برای موفقیت‌های مالی است.
۳. از پول برای آرامش یافتن که بسیار زودگذر است، استفاده نکنید. در عوض، دنبال عزت نفس و خلاقیتی باشید که با پول نمی‌توانید آنها را به دست بیاورید.
۴. کمتر از درآمدتان خرج کنید، این راز سرمایه‌دار شدن است.
۵. تحصیلات دانشگاهی کسب کنید. کسانی که مدرک دانشگاهی دارند به طور متوسط درآمد بیشتری نسبت به کسانی که مدرک دانشگاهی ندارند به دست می‌آورند.
۶. یک بودجه اضطراری درست کنید. بدون آن، از دست دادن شغلتان یا وارد شدن یک خسارت بزرگ غیرمترقبه می‌تواند شما را در قرض بزرگی به دام بیاندازد، یا شما را در چاله بزرگ مالی می‌اندازد که خارج شدن از آن می‌تواند خیلی دشوار باشد.
۷. در مسائل مالی روزانه خانواده همراه باشید، و با همسرتان درباره مخارج حرف بزنید.
۸. وقتی ازدواج کردید قرض همسر یا والدینتان را به دوش نکشید. صبر کنید بدهی هر دوی شما تمام شود و بعد ازدواج کنید، یا با توافقی که قبل از عروسی می‌کنید از خودتان حفاظت کنید.
۹. نگذارید ترس از دست دادن پول، ترس از شکست، یا ترس از مسائل ناشناخته شما را از سرمایه‌گذاری منع کند.
۱۰. از اشتباهات مالیتان درس بگیرید. نگذارید مانعتان شوند.

لینک عضویت بهترین گروه های تلگرام
باز کن

امنیت مالی شما به نگرش و اعتقاد شما درباره پول و میل شما به در دست گرفتن آینده مالیتان بستگی دارد.

 

منبع

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *