کسب درآمد از کانال تلگرامی مخصوص شهرتان

:share

 

باید یک واقعیت را بگوییم و آن این است که در شرایط فعلی اگر شما یک کانال تخصصی و یا خاص نداشته باشید تقریبا شانس کسب درآمدتان از گرفتن تبلیغ تقریبا بسیار کم است. البته این قضیه برای کانال های بزرگ و قدیمی صدق نمی کند. شما در این پست، با ایده ی کانالی آشنا خواهید شد که بسیار پولساز برای شما خواهد بود.

ایجاد کانال تلگرامی مخصوص جذابیت های شهرتان

یکی از ایده های بکر و مطمئنی که می توانید برای کسب درآمد از تلگرام انجام دهید، ایجاد یک کانال مخصوص معرفی مناظر و جای جای شهر و یا استان شما است. کانال شما در واقع مختص شهر و یا استان شما است و همه افرادی که در آن عضو خواهند شد همان شهروندان و یا هم استانی های خودتان خواهند بود. فرض کنید شما در بازه ای کوتاه کانالی با ۱۰۰۰ عضو ایحاد نموده اید که مخصوص شهرتان است و درآمدتان نیز از روش های مختلفی خواهد بود که یکی از بارزترین آن ها گرفتن تبلیغ های پولی است… گرفتن تبلیغ از کسبه، اماکن تفریحی، نهاد های سیاسی و مدیریتی، مدرسان خصوصی و …

خیلی سریع سر اصل داستان و مراحل کار میرویم

مراحل کار:
۱٫ یک کانال با نام شهرتان ایجاد کنید. مثلا سمنانی ها (ساخت کانال در پکیج آموزشی کسب درآمد از تلگرام، آموزش داده شده است)

۲٫ در آن مطالب به روز، جذاب و اولیه ای از موضوع انتخابی مربوط به شهرتان بگذارید…

۳٫ وقت عضو ریختن در آن است. برای عضو ریختن درآن از روش های پایین استفاده کنید. ۱- در سایت آی نوتی عضو شوید (برای عضویت باید کد ملی یک معرف را وارد کنید که می توانید از 1690130334 استفاده نمایید). سپس از قسمت مدیریت سامانه پیامکی (قسمت ارسال پیامک) شهر خودتان را انتخاب نموده و پس از تنظیم سن و جنسیت و سیم کارت و… اقدام به ارسال پیامک به شهروندانتان نمایید. پیامکی که که حاوی آدرس کانال شما است. این نکته بسیار مهم است که در پیامکتان که به افراد میفرستید، چیزی بنویسید که افراد کنجکاو شوند و به کانالتان بیایند. مثلاً بنویسید غار اسرار آمیز سمنان و سپس لینک عمومی یا جوین کانال تلگرامیتان را بگذارید در پیام تا افراد با کلیک روی آن وارد کانال شما شوند. (لازم به یادآوری است که لینک کانالتان به صورت telegram.me/… است).

کسب درآمد تلگرامی برای مدرسان
باز کن

۴٫ از تبلیغات نوتیفیکیشن که در پکیج آموزشی کسب درآمد از تلگرام  آدرس آنها قرار داده شده است، استفاده کنید. این تبلیغات به این صورت بودند که روی تلفن همراه افراد ظاهر شده و اگر مخاطب، موضوع پیام را مرتبط با خود ببیند روی آن کلیک کرده و وارد کانالتان میشود. دوباره گفته میشه که در پکیج آموزشی کسب درآمد از تلگرام آدرس کانالی که می توانید تبلیغ نوتیفیکیشن دهید داده شده است.

۵٫ برای عضو گیری کانال خودتان می توانید از روش های رایگان همانند نظر گذاشتن نظر در زیر پست ها و اخبار مربوط به شهرو یا استان خودتان در کانال های پر بازدید مانند فارس یا ایرنا استفاده نمایید. یکی از بهترین سایت هایی که به منظور جستجو در تمام سایت های خبری است سایت www.tnews.ir است. کافیست در این سایت نام شهر و یا استان خود را تایپ کنید تا جدیدترین اخباری که در همه خبرگزاری ها در رابطه با شهر شما نوشته می شود را بیابید. حال کافی است بروید و آی دی کانال خودتان را زیر پست مربوطه با توضیحی مختصر بنویسید. (آی دی کانال شما به این صورت است: telegram.mee/…)

۷٫ بعد از مدتی با کانال های دیگر مربوط به شهر خودتان نیز میتوانید به تفاهم برسید تا تبادل عضو داشته باشید

۶٫ فراموش نکنید که شما زمانی که فردی از شهروندانتان را عضو کانالتان کردید، در واقع به یک خانواده راه پیدا کرده اید و می توانید دیگر اعضای آن خانه را عضو کانالتان نمایید.
درآمد از این شیوه یک میلیون تومان به بالا خواهد بود.

نکته مهم در رابطه با این موضوع این است که اگر کانالی مختص شهر و یا استان شما وجود دارد، کافی است کانال خودتان را کمی خاص تر کنید که در رابطه با این موضوع در پستهای بعدی صحبت خواهد شد.

یاسین هدایتی فر
مدیر کانال وزین و قدیمی richman 👍
@pedarepuldar


در پکیج کسب درآمد از تلگرام چه چیزی گفته شده است؟ پکیج منحصر به فرد ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، تنها پکیج تضمینی کسب درآمد از تلگرام می باشد که تمامی ابزارها و آموزش های لازم برای کسب درآمد از تلگرام در آن آماده است. توضیحات این محصول را می توانید از لینک پایین بخوانید و توصیه می شود حتما آن را تهیه کنید.

کسب درآمد از کانال تلگرامی مخصوص شهرتان

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *