کاربران می توانند از spark AR در استوری اینستاگرام استفاده کنند

:share

کاربران می توانند از spark AR در استوری اینستاگرام استفاده کنند

شبکه های اجتماعی این فرصت را برای کاربران فراهم ساخته اند تا آن ها بتوانند تصاویر و ویدئوهای جذاب و مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک بگذراند. از طرف دیگر توسعه دهندگان بر آن شدند تا امکاناتی را در اختیار کاربران قرار دهند تا آن ها بتوانند تصاویر جذاب تر و جالبی خلق کنند. یکی از این‌ امکانات ویژگی spark AR است که می تواند فیلترهای اختصاصی را روی تصاویر ایجاد نمیاد. این ویژگی مختص به فیسبوک است تما هم اکنون کاربران می توانند از spark AR در استوری اینستاگرام استفاده نمایند. با ما همراه باشید.

spark AR در استوری اینستاگرام

Spark AR در واقع یکی از ابزارهای واقعیت افزوده فیسبوک است که به کاربران اجازه می دهد تا آن ها بتوانند با استفاده از فیلترهای تغییر چهره، جلوه تصاویری که خلق می کنند را جذاب و اختصاصی نمایند. هم اکنون امکان استفاده از قابلیت spark AR در استوری اینستاگرام برای کاربران فراهم است.
خوب است بدانید که پیش تر تنها برخی از کاربران می توانند از این پلتفرم استفاده نمایند اما امروز تمامی کاربران می توانند فیلترهای اختصاصی خود را بسازند و از آن برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مختلف استفاده نمایند. لازم به ذکر است که instagram گالری فیلتری را برای هنرمندان ایجاد نموده تا هنرمندان بتوانند آثار خود را در آن به اشتراک گذاشته و سایر افراد بتوانند آن ها را ببینند.

کاربران می توانند از spark AR در استوری اینستاگرام استفاده کنند

در ماه می ۲۰۱۸ اینستاگرام از فیلترهای تصویر واقعیت افزوده خود استفاده کرد اما این اتفاق زمانی رخ داد که طراحان به نسخه ی بتای آن گرایش بیشتر نشان دادند. گفته می شود که هر زمانی که حساب کاربری یکی از طراحان را دنبال نمایید، فیلترهای طراحی شده آن طراح را به صورت خودکار روی دوربین استوری اینستاگرام خود خواهید دید. به همین ترتیب با به روزرسانی های جدید می توانید فیلترهای زیادی را در اختیار بگیرید و از آن ها برای ساخت استوری های جذاب در این اپلیکیشن استفاده نمایید.

کاربران می توانند از spark AR در استوری اینستاگرام استفاده کنند

بنا بر گفته توسعه دهنگان این نرم افزار، به زودی اینستاگرام از ویژگی جدید خود در کنفرانس F8 رونمایی خواهد کرد. جالب است بدانید که تا به امروز بیش از یک میلیارد کاربر از واقعیت افزوده در فیسبوک و اینستاگرام استفاده نمونده اند. همچنین گفته می شو که از آوریل امسال، استفاده از قابلیت spark AR در استوری اینستاگرام برای کاربران ویندوز نیز فراهم شده است.
به نظر می رسد که اینستاگرام با فراهم ساختن امکانات بیشتر برای کاربران قصد دارد این نرم افزار را به یکی از بی رقیب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل کند. نظر شما چیست؟ آیا تا به حال از این قابلیت استفاده نموده اید؟

آموزش افزایش بازدید سایت بدون صرف هزینه
باز کن
ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *