چگونه برای یک رستوران یا کافه وب سایت بسازید؟

:share

Untitled-13-520x245

امروزه در صورتی که صاحب کسب و کار خاصی باشید، نمی توانید ابزار بازاریابی قدرتمندی مانند وب سایت را نادیده بگیرید. با این حال بیایید به صورت انحصاری فقط درباره وب سایت های مخصوص کافه و یا رستوران صحبت کنیم.

سعی کنید از دید یک بازدیدکننده به این مطلب نگاه کنید. وب سایت ممکن است سرشار از اطلاعات مفید باشد، اما آنچه که در این زمینه می تواند برای شما کارآمد باشد نوع طراحی وب سایت و ارتقاء سطح کیفی آن است.

در این باره تصمیم بگیرید که قصد دارید چه نوع مخاطبانی داشته باشید. این مطلب به موقعیت کافه و یا رستوران و یا چشم انداز کسب و کار شما بستگی دارد. طراحی وب سایت باید با محیط کافه و یا رستوران مطابقت و هماهنگی لازم را داشته باشد. برای مثال از رنگ های روشن تر برای مخاطبین جوان و از سبک های کلاسیک و شیک تر برای مخاطبان مسن و کارمندان استفاده کنید.

طراحی وب سایت نباید فقط از فاکتور زیبایی برخوردار باشد، بلکه باید بتواند با مخاطب نیز ارتباط برقرار کند. این بدین معنا است که طراحی باید ساده باشد، و تعداد تصاویر، فیلم های ویدیویی و سایر موارد استفاده شده در آن، مخصوصاً در صفحه اصلی وب سایت، نیز منطقی باشد.

سعی کنید سازگاری مناسبی با محیط داشته باشید. از رنگ ها و طرح هایی در طراحی وب سایت استفاده کنید که به گونه ای نشان دهنده ویژگی های رستوران و یا کافه مورد نظر شما باشند.

درآمد روزانه دیجی کالا چقدر است ؟
باز کن

فهرست اصلی باید به اندازه کافی مشخص و واضح باشد و به بازدیدکنندگان این امکان را  بدهد که به آسانی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند. علاوه بر این اطمینان حاصل کنید که لینک یا گزینه ای را جهت ارجاع به صفحه اصلی خود در نظر گرفته اید.

وب سایت خود را با اطلاعات بیش از حد پر نکنید. صفحه های شسته رفته و کم حجم بهترین انتخاب ممکن هستند. این مطلب درباره تمامی صفحات، حتی درباره صفحه اصلی نیز صدق می کند. در این صورت استفاده از جملات کوتاه و مختصر به موتورهای جست و جو کمک می کند تا بتوانند با سرعت بیشتری وب سایت شما را پیدا کنند.

اسم مناسبی را برای دامنه خود پیدا کنید. اسم دامنه باید جذاب و گیرا باشد و همچنین به گونه ای نشان دهنده اسم رستوران و یا کافه شما باشد.

کاری کنید آدرس وب سایت شما کاملاً قابل تشخیص باشد. آدرس وب سایت را برروی هر چیزی که به رستوران و یا کافه ی شما ارتباط دارد، همانند وسیله نقلیه مخصوص حمل غذا، کوپن ها، بروشورها، رسید ها، خودکارها و فهرست غذا حک کنید.

حس همکاری داشته باشید. با سایر همکاران خود در زمینه کافه داری و رستوران داری روابط کاری برقرار کنید. و اسم رستوران خود را در وب سایت مخصوص جست وجوی رستوران ها ثبت کنید.

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *