ریپورت در تلگرام چیست و راه رهایی از آن

:share

ریپورت در تلگرام چیست؟

اکثر افرادی که می خواهند به صورت جدی شروع به کسب درآمد از تلگرام کنند، پس از مدتی به فکر تاسیس یک کانال افتاده و متعاقب آن، تبلیغ و معرفی نمودن کانال خود را شروع می کنند. اما برای اکثر آن ها خیلی زود یک اتفاق مشترک و ناگوار می افتد. آن ها از طرف تلگرام ریپورت می شوند. آن ها در همان ابتدای بعد از اینکه کمی در تلگرام (مخصوصا به عنوان مدیر یک کانال) فعالیت کنید، یا ریپورت خواهید شد و یا با افرادی برخورد خواهید کرد که می گویند ما  ریپورت هستیم و نمیتوانیم پیام به شما بدهیم و مثلا می گویند ” اگر می خواهید با ما چت کنید، ابتدا ۱۰ استیکر بدهید تا بتوانم به شما پیام بدهم”

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با این موضوع مهم (ریپورت شدن) صحبت کنیم. ریپورت حالتی است که در آن فقط می توانید در گروه ها فعالیت کنید و یا تنها پیام های شخصی به کسانی بفرستید که شماره شما را در تلفن همراه خود سیو داشته باشد. به یاد دارم اوایل که کانال خود را ایجاد کرده بودم، برای این که تعداد اعضای خود را بالا ببرم، به طرز ناشیانه ای شروع به دادن پیام های تبلیغاتی به دیگران کردم و آن ها نیز، یکی بعد از دیگری من را spam می کردند. این گونه شد که اکانت من تا یک سال ریپورت شد و به هیچ شخص دیگری، تا زمانی که آن ها چند پیام به من نمی دادند، نمی توانستم پیام بدهم.

حالت ریپورت بیشتر در زمانی رخ می دهد که مزاحم شخصی شوید که شماره شما را در لیست مخاطبینش ندارد. همچنین شما در هر روز تنها می توانید با ۱۹ نفر ارتباط برقرار کنید و شروع کننده مکالمه باشید و اگر تعداد نفراتی که شما در یک روز شروع کننده مکالمه با آن ها هستید از ۱۹ نفر فراتر برئد، تلگرام به طور خودکار شما را یک انسان غیر معمول تلقی می کند و اکانت شما را ریپورت خواهد کرد. به طور مثال اگر بخواهید به تک تک اعضای یک گروه پیام بدهید و آن ها را به کانال خود دعوت کرده و یا جنسی را تبلیغ نمایید، بعد از این که به نفر بیستم پیام دادید، تلگرام شما را ریپورت خواهد کرد و این کار شما را مزاحمت قلمداد می کند.

آیا از آینده مالی خود می ترسید؟!
باز کن

اگر ریپورت شدید چکار کنید؟

برای این که بدانید چه موقع از حالت ریپورت خارج می شوید و یا زودتر از این حالت خارج شوید، به ربات @spambot بروید و برای خارج شدن از این حالت می توانید راه کارهایی که در برخی سایت ها گفته شده را عملی کنید.

این نکته را باید گفت که اگر برای اولین بار ریپورت می شوید، مدت زمان ریپورت شما تنها یک هفته خواهد بود اما در ریپورت های بعدی اکانت شما مدت زمان بیشتری ریپورت می شود و اگر باز هم تلگرام شما را یک فرد مزاحم تشخیص دهد، اکانت شما برای همیشه ریپورت خواهد شد. بنابراین تا زمانی که خیلی حرفه ای در تلگرام نشده اید، بسیار محتاطانه عمل کنید تا مشکلی در را کسب درآمد تلگرامی شما بوجود نیاید.

اما اگر برای همیشه ریپورت شدید، باید چکار کنید. در این قسمت راهکار خودم را می گویم:

شاید آخرین کاری که بتوانید انجام دهید این است که اپلیکیشن های غیررسمی تلگرام همچون موبوگرام، تلگراف، لاگاتگرام و … را نصب نمایید و شماره ی دیگری را تاکنون در تلگرام عضو نبوده را وارد آن نمایید. از این به بعد می توانید چت های خود را با شماره ی دیگر انجام دهید و مدیریت کانال خود را نیز با همان شماره ریپورت شده ادامه دهید.


در پکیج کسب درآمد از تلگرام چه چیزی گفته شده است؟ پکیج منحصر به فرد ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، تنها پکیج تضمینی کسب درآمد از تلگرام می باشد که تمامی ابزارها و آموزش های لازم برای کسب درآمد از تلگرام در آن آماده است. توضیحات این محصول را می توانید از لینک پایین بخوانید و توصیه می شود حتما آن را تهیه کنید.

ریپورت در تلگرام چیست و راه رهایی از آن

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *