روشهای عالی برای جذب افراد به سمت وب سایتتان

:share

photodune-6171820-web-design-development-illustration-xs-1728x800_c-520x245
1.خدمات رایگان در وب سایت خود ارائه دهید، حتما لزومی ندارد که کالا یا هزینه های زیادی برای این کار کنار بگذارید. بعضی مواقع می توانید با یک مطلب آموزشی ساده ولی مرتبط با کار و فعالیت خود به کاربران خود هدیه کنید. پیشنهاد می کنم که این هدیه بصورت زمانبندی دقیق مثلا هفته ای یکبار صورت بگیرد.

2.  همیشه از محتوای اصل در وب سایت خود استفاده کنید. کاربران بسیار مشتاق مطالب جدید و خاص هستند و بسیار مهم است از محتویاتی استفاده کنید که برای کاربران بوی نو بودن ویا به اصطلاح ارجینال بودن را داشته باشد. هیچگاه از محتویات کپی از دیگر سایت ها استفاده نکنید.

3.  یک کتاب الکترونیکی رایگان مرتبط با فعالیت خود به بازدید کنندگانتان ارائه دهید. شما می توانید تبلیغ شخصی خود را نیز در این کتاب الکترونیکی جای دهید و به دیگران اجازه دهید تا آن را منتشر کنند. اگر مایل نیستید برای نوشتن یکی از آنها وقت صرف کنید می توانید از نویسندگان کسب اجازه کنید تا از مقالاتشان استفاده نمایید.

4.  کلاس ها یا سمینارهای online را به صورت رایگان برگزار کنید. این کلاس ها یا سمینارها می توانند در چت روم های وب سایتتان برگزار شوند. ایده ی اطلاعاتی مانند عبارت ” زندگی کنید” مطمئنا مردم را ترغیب می کند تا از وب سایتتان دیدن کنند. شما می توانید به عنوان یک کارشناس در حیطه موضوعی خاص شناخته شوید.

5.  اجازه دهید تا بازدیدکنندگان به صورت رایگان در رقابت و بخت آزمایی شما شرکت کنند. پاداش و جایزه باید شامل چیزهایی باشد که برای بازدیدکنندگان جالب یا با ارزش باشند. بسیاری از افرادی که وارد رقابت می شوند مکررا از وب سایت شما بازدید می کنند تا به نتیجه برسند.

انواع تبادلات تلگرامی برای افزایش عضو
باز کن

6.  اجازه دهید تا بازدیدکنندگان نرم افزار رایگانی را دانلود کنند. این نرم افزارها می توانند نرم افزارهای رایگان، اشتراک افزار،  demo  و یا غیره باشد. حتی شما می توانید بخشی از سایت خود را به یک دفترچه راهنمای نرم افزاری رایگان تبدیل کنید. اگر نرم افزاری خلق کردید تبلیغ خود را در داخل آن جای داده و به دیگران اجازه دهید تا آن را منتشر کنند.

 

7.  سرویس ها یا خدمات عمومی online از وب سایت خود به صورت رایگان ارائه دهید. این خدمات می توانند شامل ارائه ی موتور جستجو، RSS یا موارد دیگر باشد. این خدمات می بایست برای بازدیدکنندگان مورد نظر شما مفید باشند.

 

8. به افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند مشاوره رایگان دهید. شما می توانید دانش خود را از طریق ایمیل یا توسط تلفن ارائه کنید. مردم این عملکرد را بسیار با ارزش می دانند زیرا هزینه ی مشاوره می تواند بسیار سنگین باشد.

 

9. اجازه دهید تا بازدیدکنندگان عضو رایگان باشگاه مشتریان شما باشند. افراد مایل هستند به چیزی تعلق داشته باشند. چرا آن چیز باشگاه مشتریان آنلاین  شما نباشد؟ شما می توانید یک خبرنامه ویژه و رایگان را نیز تنها برای اعضای باشگاه خود منتشر کنید.

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *