دوره آموزش کامل سئو و تحلیل رقبا

:share

دوره آموزش کامل سئو و تحلیل رقبا

امروز دیگر اهمیت سئو بر هیچ کس پوشیده نیست و نیازی به تکرار اهمیت این موضوع وجود ندارد. امروز همه میدانند بودن در رتبه های بالای گوگل میتواند کسب و کارشان را به سود و درآمد هنگفتی برساند و چه بسیار شرکتهای کوچک که فقط با بودن در رتبه های برتر گوگل به شرکتهای بسیار بزرگ و موفق تبدیل شده اند.

بسیاری از وبمستران سئو را فقط تلاش برای رتبه گرفتن در گوگل میدانند و تمام تلاش خود را بر روی گوگل میگذارند. ولی واقعیت این است که سئو زمانی معنی پیدا میکند که شما رقیب داشته باشید.

اگر تاکنون اهمیت تحلیل رقبا را درک نکرده اید، بدانید که این یک تکنیک بسیار مهم و در واقع جزو اساسی ترین استراتژی های سئو در دنیا می باشد. تقریبا تمام وبمستران آگاه در تمام دنیا اهمیت تحلیل رقبا را میدانند و همواره کمپینهای فعال تحلیل رقبا دارند. سایتهای ارائه دهنده ابزار های سئو در سال مجموعا ۱۰۰ ها میلیون دلار درآمد دارند و این نشان دهنده این است که مردم دنیا برای تحلیل رقبای خود چه هزینه های گزافی را پرداخت میکنند.

در دوره آموزش کامل سئو و تحلیل رقبا به آنالیز رقبای سایت شما خواهیم پرداخت. در این کارگاه ابتدا یک چک لیست آنالیز رقبا ارائه میگردد و سپس همراه با شما بصورت عملی در یک کلمه کلیدی رقبای خود را آنالیز خواهیم کرد و روشهای رسیدن به رتبه های بالاتر از رقبا را آموزش خواهیم داد.

دوره آموزش کامل سئو و تحلیل رقبا

سرفصل ها دوره آموزش کامل سئو و تحلیل رقبا :

اهمیت انتخاب کلمات کلیدی درست

در این فصل کوتاه به اشتباهات رایج در انتخاب کلمات کلیدی می پردازیم که اولین مرحله شروع سئو میباشد و شما با اشتباهات رایج در انتخاب کلمات کلیدی آشنا میشوید.

تحلیل سئوی داخلی

در تحلیل سئوی داخلی به ۱۲ مورد از نکات سئوی داخلی می پردازیم که باید در سایت رقبا تحلیل کنیم. در این فصل با روشهای فوق العاده موثر نوشتن عنوان برای کلیک و CTR بیشتر و راههای نوشتن محتوای تاثیر گذارتر آشنا می شوید. همچنین در این فصل آموزش استفاده از LSI Keyword ها به جهت جستجوی معنایی گوگل را آموزش میبینید و شما می آموزید که چگونه لینک سازی داخلی باعث افزایش پیج اتوریتی میگردد. مواردی مانندسرعت رقبا،  Keyword Density و تمام فاکتورهای سئوی داخلی در این بخش بررسی شده و شما یاد میگیرید که با تحلیل سئوی داخلی سایت رقبا، سئوی داخلی سایت خود را بهتر از رقبا انجام دهید.
تحلیل دامنه و URL رقبا
در این فصل به تحلیل موارد موثر در دامنه و Url رقبا میپردازیم و موارد مهمی در url که میتواند تاثیر بسزایی در سئو داشته باشد بررسی می شود. مواردی مانند PA و DA و … در این فصل بررسی می شود.

تحلیل سئوی خارجی و لینک سازی تحلیلی

در این فصل به تحلیل سئو خارجی رقبا خواهیم پرداخت. در این فصل با ۵ نوع بک لینک رایج آشنا شده و سپس بک لینک های رقبا را توسط اکانت سایت MOZ که بصورت رایگان برای شما ارائه خواهد شد بشکل کامل مورد بررسی و تحلیل قرار داده و به شما می آموزیم که چگونه جهت قرار گرفتن در رتبه های بالاتر از رقبا باید بک لینک سازی حرفه ای انجام دهید.

تحلیل سوشیال سیگنال ها و آموزش ایجاد سوشیال سیگنال طبیعی

در این فصل سوشیال سیگنال های رقبا را تحلیل میکنیم و به شما می آموزیم که چگونه بصورت طبیعی سوشیال سیگنالها شامل لایک و اشتراک فیسبوک، تویتر، گوگل پلاس و … را توسط افراد واقعی و بصورت کاملا اصولی افزایش دهید.

آموزش استفاده از امکانات سایت Moz

در این بخش با امکانات حرفه ای سایت Moz آشنا میشوید. بررسی انکور تکستهای رقبا، برسی اسپم اسکور، استفاده از ویژگی top pages و آموزش اینکه چگونه صفحاتی از یک سایت که دارای اتوریتی PA بالا می باشند پیدا کرده و لینک سازی نماییم.

آموزش لینک بیلدینگ اتوریتیو

در این فصل تکنیک بسیار موثر در زمینه اتوریتیو کردن سایت را به شما می آموزیم. شما یاد میگیرد که چگونه با یک تکنیک اصولی بک لینک سازی پیج اتوریتی و دامین اتوریتی سایت خود بصورت کاملا طبیعی و حرفه ای را افزایش دهید.

لینک دانلود :

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%db%8c%d9%86%d8%ac%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%db%b7%d9%ab%db%b1%d9%ab%db%b4-ninjagram-%da%a9%d8%b1%da%a9-%d8%b4%d8%af%d9%87%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b25c2899d42664a

متاسفانه فایل حذف شده است

سورس و آموزش ساخت پنل خدمات اینستاگرام و تلگرام
باز کن
ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *