توضیح بعضی از اصطلاحات رایج مدیران تلگرام

:share

 

با توجه به این که شاید بعضی از خریداران پکیج ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، به تازگی قصد کسب درآمد از تلگرام را داشته باشند و با بعضی از اصطلاحات رایج در این فضا آشنایی نداشته باشند، بر آن شدیم تا در این پست تعدادی از اصطلاحات رایج فضای تلگرام را توضیح دهیم. بدون شک اگر قصد افزایش عضو کانال خود به هر منظوری را داشته باشید، با این اصطلاحات باید آشناییت داشته باشید.

ممبر:

ممبر در واقع همان معنی تعداد عضو را می دهد. مثلا به شما می گویند: چقدر ممبر دارید و شما می گویید ۲۰ هزار تا

فرند:

فرند نیز در واقع همان معنی ممبر را می دهد. روزی مالک کانال جهش به من گفت که بدون فرند به اندازه کانال گیز میز درآمد دارد. در آن زمان خجالت کشیدم تا معنی فرند را بپرسم اما امروز معنی آن را به خوبی میدارنم (نگارنده).

ویوو:

ویوو به معنی تعداد بازیدی است که از یک پست می شود. تعداد ویوو را می توانید به صورت عدد کوچکی که پایین پست قرار دارد مشاهده کنید. ویوی کانال برای ادمین های کانال بسیار مهم و حائز اهمیت اس زیرا در تمام تبادلات و با حتی تبلیغ، میزان بازدید که از پست ها می شود (همان ویوو) را چک می کنند. ویوو اعتبار یک کانال است. هر چه ویوو پست ها بالا تر باشد، اعتبار کانال بالاتر است. این نکته را هم باید یادآور کنیم که کانالی که عضوهای تقلبی دارد را می توانید از عدم تقارن تعداد اعضای کانال و ویوویی که از پست هایش می شود، مشاهده نمود.

ریزش:

وقتی که با تبادل یا هر روش دیگری تعداد اعضای کانال خود را بالا ببرید، بعد از مدتی تعداد اعضا احتمال دارد کاهش یابد که به آن “ریزش” می گویند. معمولا این اصطلاح به معنای رفتن تعداد زیادی از ممبرهای کانال در زمانی کوتاه از کانال استفاده می شود.

افزایش اعضای کانال به شیوه تبلیغات در کانال ها یا گروه های تبلیغاتی، تجاری و نیازمندی های شهری
باز کن

معمولا ریزش دلایل متعددی می تواند داشته باشد. مثلا تصویر کانال را عوض کنید یک سوم اعضا کم می شوند. چون متوجه نمی شوند که کانال شما کدام بود و آن را از تلفن هماهشان پاک می کنند. یا مثلا در کانال خود توهین کنید به اعضا، افراد زیادی از کانال خارج می شوند و اصطلاحا می گویند کانال ریزش کرد. دلایل دیگر همچون گذاشتن پست های بی ربط و یا زیاد نیز در ریزش تاثیر دارند.

تگ:

همان آی دی کانال شما می باشد. مثلا آی دی کانال ما @richman می باشد. این کلمه بیشتر زمانی کاربرد دارد که قصد تبادل (در پست های بعد تبادل توضیح داده خواهد شد) با کانال دیگری را دارید و او از شما آی دی کانالتان را می­خواهد و می گوید: تگ؟

لینک جوین یا لینک بلند:

این لینک در واقع همان لینک بلندی است که کاربران به محض کلیک روی آن، ابتدا عضو کانال شده و سپس وارد میشوند. مثلا لینک پایین نمونه ای از لینک های جوین است.

https://telegram.me/joinchat/BV-6jTvaB81qPW0QeLU2wQ

طریقه ساختن لینک جوین را می توانید از اینجا بخوانید.

تب:

تب همان تبادل می باشد.

گروه های تبادل:

ادمین های کانال های تلگرامی برای پیدا کردن کانال های همسنخ خود، جهت تبادل و بالا بردن عضو اقدام به ایجاد گروه های تبادلی تحت عنوان گروه های تبادلی کرده اند. در این گروه ها ادمین های کانال های مختلف گرد هم آمده و هر مدیری که قصد تبادل داشته باشد، با مدیر کانال دیگر تماس گرفه و تبادل را آغاز می کنند.

در زیر آدرس گروه تب رو تب (یکی از بزرگترین گروه های تبادلی) را برای راحتی شما در تبادل با کانال های همسنخ و هم ممبرتان قرار میدهیم.

https://telegram.me/joinchat/BIOMpzygAvSmumc53gTGcA

 

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *