با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت ؟

:share

شاید این سوال به ذهن شما هم رسیده باشد که چه نوع سایت هایی را می توان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کرد و یا اینکه آیا وردپرس برای راه اندازی هر نوع سایتی مناسب هست یا نه؟ و شاید این جمله را هم شنیده باشید که وردپرس فقط برای ساخت وبلاگ مناسب است ولی اینطور نیست بلکه با وردپرس هر نوع سایت، وبلاگ و . . . را می توان ساخت.

در این متن ما چندین سایت و موارد دیگری را که می توان توسط سیستم وردپرس ساخت را به شما خواهیم گفت.

۱- وبلاگ های شخصی: هرچند که امروزه از وردپرس برای ساختن چیز های مختلف استفاده می گردند ولی هنوز هدف اصلی وردپرس ساختن وبلاگ اعم از وبلاگ های شخصی و غیر شخصی می باشد.

personal

۲- وبسایت های تجاری و تجارت الکترونیک: آیا میدانستید که تعداد بسیار زیادی از سایت های تجاری با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده است. شما می توانید انواع وبسایت های تجاری و تجارت آنلاین را توسط وردپرس راه اندازی کنید. همچنین افزونه های وردپرسی بسیاری هم وجود دارد که به شما امکان این را می دهد که وبسایت خود را به یک وبسایت فروشگاهی کامل تبدیل کنید.

انواع تبادلات تلگرامی برای افزایش عضو
باز کن

interface-best-business-theme

۳- وبسایت های خبری: بهترین سیستم مدیریت محتوا برای ساخت سایت های خبری سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. وردپرس به دلیل رایگان بودن و آسان بودن نصب آن و همچنین دارا بودن قالب ها و پلاگین های مناسب و رایگان زیاد برای راه اندازی وبسایت های خبری بسیار مناسب می باشد.

cnncom_live_facebook

۴- وبسایت های شرکتی : وبسایت های مدارس و دانشگاه ها و شرکت های مختلف که در آن ها از امکانات گسترده خبری نیست و اکثرا فقط برای نمایش عکس و  اطلاع رسانی و گذاشتن اخبار یا گزارشات به کار می روند بکار می روند را نیز می توان با وردپرس راه اندازی کرد، سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای مدیریت اینگونه سایت ها بسیار راحت و مفید می باشد.

193

۵- شبکه های اجتماعی: بعضی از شبکه های اجتماعی و مجازی نیز برای مدیریت محتواها و پروفایل های شخصی کاربران از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند البته شبکه های اجتماعی بزرگی مثل فیسبوک و توییتر هیچ وقت به از ابزار هایی مثل وردپرس استفاده نمی کنند زیرا طراحی سایت آن ها را غیر اصولی می نماید.

00320-social-media-web-template

 

منبع : http://arnikaweb.com

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *