با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت ؟

شاید این سوال به ذهن شما هم رسیده باشد که چه نوع سایت هایی را می توان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کرد و یا اینکه آیا وردپرس برای راه اندازی هر نوع سایتی مناسب هست یا نه؟ و شاید این جمله را هم شنیده باشید که وردپرس فقط برای ساخت وبلاگ مناسب است ولی اینطور نیست بلکه با وردپرس هر نوع سایت، وبلاگ و . . . را می توان ساخت.

در این متن ما چندین سایت و موارد دیگری را که می توان توسط سیستم وردپرس ساخت را به شما خواهیم گفت.

۱- وبلاگ های شخصی: هرچند که امروزه از وردپرس برای ساختن چیز های مختلف استفاده می گردند ولی هنوز هدف اصلی وردپرس ساختن وبلاگ اعم از وبلاگ های شخصی و غیر شخصی می باشد.

با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت ؟

۲- وبسایت های تجاری و تجارت الکترونیک: آیا میدانستید که تعداد بسیار زیادی از سایت های تجاری با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده است. شما می توانید انواع وبسایت های تجاری و تجارت آنلاین را توسط وردپرس راه اندازی کنید. همچنین افزونه های وردپرسی بسیاری هم وجود دارد که به شما امکان این را می دهد که وبسایت خود را به یک وبسایت فروشگاهی کامل تبدیل کنید.

با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت ؟

۳- وبسایت های خبری: بهترین سیستم مدیریت محتوا برای ساخت سایت های خبری سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. وردپرس به دلیل رایگان بودن و آسان بودن نصب آن و همچنین دارا بودن قالب ها و پلاگین های مناسب و رایگان زیاد برای راه اندازی وبسایت های خبری بسیار مناسب می باشد.

با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت ؟

۴- وبسایت های شرکتی : وبسایت های مدارس و دانشگاه ها و شرکت های مختلف که در آن ها از امکانات گسترده خبری نیست و اکثرا فقط برای نمایش عکس و  اطلاع رسانی و گذاشتن اخبار یا گزارشات به کار می روند بکار می روند را نیز می توان با وردپرس راه اندازی کرد، سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای مدیریت اینگونه سایت ها بسیار راحت و مفید می باشد.

با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت ؟

۵- شبکه های اجتماعی: بعضی از شبکه های اجتماعی و مجازی نیز برای مدیریت محتواها و پروفایل های شخصی کاربران از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند البته شبکه های اجتماعی بزرگی مثل فیسبوک و توییتر هیچ وقت به از ابزار هایی مثل وردپرس استفاده نمی کنند زیرا طراحی سایت آن ها را غیر اصولی می نماید.

با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت ؟

 

منبع : http://arnikaweb.com