انواع تبادلات تلگرامی برای افزایش عضو

:share

 

اکثر افرادی که قصد کسب درآمد از تلگرام را دارند و به تازگی یک کانال تلگرامی ایجاد می کنند، پس از مدتی بزرگترین سوالشان این می­شود که چگونه کانال خود را معرفی کنم تا بتوانم اعضای خود را افزایشدهم؟ یقیناً اولین و بهترین جواب برای این عزیزان تبادل می باشد. در این مقاله می خواهیم انواع تبادل هایی که کانال دارها، برای افزایش عضوهای خود استفاده می کنند، را معرفی کنیم.

به طور کلی شما برای افزایش اعضای خود می توانید از پنج شیوه تبادل استفاده کنید. این پنج شیوه عبارتند از: تبادل تکی، تب روی تب، تب شبانه، تب چرخشی و تب سنتری. در ادامه به تعریف هر یک می پردازیم.

تبادلات تکی:

تبادلات تکی از بهترین و قدیمی ترین شیوه های بالابردن اعضای کانال می باشد. در این حالت دو کانال توافق می کنند که بنر تبلیغاتی خود را در کانال های یکدیگر بگذارند و اعضای یک کانال با دیدن بنر کانال دیگر، در صورت علاقه عضو کانال دوم می شوند و اعضای کانال فوق از طرق این تبادل بالا می رود. این تبادلات خود به دو صورت می باشد:

الف) تبادل تایمی: در این تبادل، دو کانال توافق میکنند که مثلا یک ساعت بنرهایمان رو کانالهای یکدیگر باشد.

ب) تبادل بازدیدی: نسبت به تب تایمی حساب شده تر است. در این حالت دو طرف روی یک تعداد بازدید خاص توافق می کنند که مثلا بعد از ۱۰۰۰ ویوو، تبلیغ های خودمان را از روی کانال برداریم. مدیر کانال پس از آن که در کانال خود، بنر تبلیغاتی طرف مقابل را، تعداد مشخصی ویوو داد، بنر را از روی کانال بر میدارد. این حالت حساب شده تر از تبادل تایمی می باشد و هر کانال به همان اندازه که بنر جذاب تری داشته باشد، عضو بیشتری از کانال مقابل را جذب می کند. در این حالت حق هیچ یک از دو طرف ضایع نخواهد شد.

لینک پایین نمونه ای از گروه هایی است که تبادل تکی در آن صورت می گیرد:

https://telegram.me/joinchat/A3NY5z9_yEqDu9tW4YLnzA

تب رو تب:

در این نوع از تبادل شما در آن واحد و همزمان با چند کانال تلگرام تبادل می کنید. تبادل شما با کانال ها بصورت تایمی خواهد بود و بنرها زیر هم قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که همیشه در تبلیغ ها و تبادلات، پست های آخر از درجه اهمیت بیشتری برخوردار هستند، بنابراین روند کار به این صورت است که در این نوع تبادل کانال های با ممبر کمتر، پست های آخر خود را با کانال هایی که ممبر بیشتری دارند و در تبادل شرکت کرده اند، می دهند و کانال های بزرگتر نیز کانال های کوچکتر را در بالای لیست خود جای می دهند. لینک پایین نمونه ای از یک گروه که تب روی تب در آن صورت می گیرد، می باشد:

https://telegram.me/joinchat/BIOMpzygAvSmumc53gTGcA

تب شبانه:

تب شبانه یکی از انواع تب روی تب است که معمولا در ساعات ۱۰ شب تا ۱۰ صبح صورت می پذیرد. دلیل این نوع تب، استفاده بهینه از زمان مناسبی است که در اصطلاح به زمان استراحت کانال معروف است.

تب چرخشی:

این نوع تبادل هم نوعی از تبادل تب روی تب به شمار می رود که معمولاً یک نفر تحت عنوان لیدر یا مسئول تبادل، چینش آن را بر عهده می گیرد. در پایان همه می بایست طبق چینش لیدر، بنرها را در طی زمان خاصی که توسط لیدر با مشورت ادمین کانال ها اعلام می شود، در کانال هایشان پخش کنند.

با کسب و کار اینترنتی همیشه رئیس خود باشید(قسمت دوم)
باز کن

ترتیب درج بنرها هم در این نوع تبادل به این صورت است که شما در ابتدا عضو گروهی می شوید که مخصوص جمع آوری بنر کانال هایی است که قصد انجام تب چرخشی را دارند. سپس لیدر یا مسئول تبادل، بنر کانال ها را به ترتیب تعداد اعضای آن ها پشت سر هم چینش کرده و در کانال یا همان گروه به ترتیب قرار می دهد.

گروه پایین نمونه ای از گروه هایی است که تب چرخشی در آن انجام می شود:

https://telegram.me/joinchat/Bc6PAjv85ec3XWd9NIpkkQ

شیوه چیدمان بنرها در کانال شما در تب چرخشی:

تصویر پایین به خوبی نشان میدهد که اگر در یک تب پرخشی شرکت نمودید، چگونه می بایست نسبت به قرار دادن بنرکانال های دیگر شرکت کننده در تب چرخشی اقدام نمایید.

شیوه تبادل چرخشی کسب درآمد از تلگرام

تب سنتری:

در این روش، شما با یک سنتر و یا مرکز تبادل روبرو هستید… به این صورت که یک کانال به عنوان مرکز تبادل، لیستی که میبایست کانال ها آن را در کانالشان، در ساعتی مقرر قرار دهند، را درج می کند، و خود مدیران آن کانال تبادلی پیگیری می کنند که آیا این لیست در زمان مقرر در کانال ها درج می شود و یا خیر. در پایان هم در یک زمان مقرر که در کانال درج شده، می بایست لیست تبادل را از روی کانال خود بردارید. به این نوع تبادل که یک کانال به صورت مرکز تبادل آن را هدایت می کند، ((تب سنتری)) گفته می شود. آدرس این مدل تبادلات در پکیج آورده شده است و کانال تبادل سنتری جهش را می توان از قدیمی ترین آن ها نام برد.

روش درخواست تبادل در گروه های تبادلات:

شما پس از عضو شدن در گروه های تبادلات لازم نیست کار خاصی انجام دهید. فقط یک روز هیچ پیامی نگذارید و پیام های دیگران را بخوانید تا همه چیز برایتان روشن شود. با این حال توضیح مختصری داده می شود:

اگر قصد تبادل تکی را داشتید پیامی مبنی بر درخواست تبادل تکی با یک کانال هم موضوع و هم ممبر بنویسید و در گروه های تبادلی ارسال کنید. پس از کپی آن داخل گروه ادمین های چنین کانال هایی به شما مراجعه می کنند و با شما هماهنگ خواهند کرد.

اگر قصد هماهنگی جهت تبادل به شیوه تب روی تب را داشته باشید، می بایست یک لیست از فبل آماده کرده باشید و آن را در گروه های تبادلی بفرستید تا مدیران دیگر مانال ها بفهمند که شما قصد تبادل تب روی تب را دارید.

در حال حاضر تب رو تب شبانه اس که بسیار پراستفاده می باشد. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که که برای تبادل حتما نباید به گروه های تبادلی مراجعه نمایید. شما می توانید از هر طریق دیگری همانند فرستادن پیام خصوصی به مدیران کانال های دیگر، تب های شبانه خود را پرکید. به طور مثال شما می توانید اگر کانالی هم ممبر و هم موضوع پیدا کردید، پیامی به مدیر آن بدهید و تقاصای تبادل کنید.

 

در پکیج کسب درآمد از تلگرام چه چیزی گفته شده است: پکیج منحصر به فرد ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، تنها پکیج تضمینی کسب درآمد از تلگرام می باشد که تمامی ابزارها و آموزش های لازم برای کسب درآمد از تلگرام در آن آماده است. توضیحات این محصول را می توانید از لینک پایین بخوانید و توصیه می شود حتما آن را تهیه کنید.

انواع تبادلات تلگرامی برای افزایش عضو

ترفندگرام

ترفندگرام

ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال ها ایجاد کند سپس فعالیت را به اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه ها نیز گسترش دادیم و روز به روز سعی در آن داریم تا با آموزش ها و خدمات بیشتر با قیمت های معقول در خدمات هم وطن های خود باشیم

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

مارا در تلگرام دنبال کنید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :

 تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.

 دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.

 آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و… در متن دیدگاه حذف خواهند شد.

 دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.

 دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا… باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *