افزایش اعضای کانال به شیوه تبلیغات در گروه های تبلیغاتی، تجاری

 

برای این که بخواهید کسب درآمد از تلگرام را به صورت جدی شروع کنید، داشتن یک کانال فعال و پر عضو می تواند بسیار مفید باشد. یکی دیگر از روش های عضوگیری کانال، گذاشتن تبلیغ کانالتان در گروه های مرتبط است. هر چه تعداد گروه هایتان بالاتر باشد، این روش عضو گیری و قاعدتاً کسب درآمدتان از تلگرام می تواند سریع تر و بازدهی بالاتری داشته باشد.

اگر چنین گروه هایی در اختیار ندارید، میتوانید از کانال های زیر استفاده کنید:

https://telegram.me/IranianJobsBank

https://telegram.me/gapchat

از این لینک ها می توانید برای شروع استفاده کنید. همچنین با گشتن در گروه های تجاری و تبلیغاتی می توانید به لینک گروه های مرتبط با آن ها دسترسی یافته و روز به روز گروه های مرتبط با فعالیت خود را افزایش دهید.

ذکر این نکته مهم است که در گروه هایی که مرتبط با کانال شما نیستند، تبلیغ نکنید. زیرا به سرعت از طرف ادمین آن گروه ها، از گروه حذف خواهید شد. و نکته دیگر این که در گذاشتن تبلیغتان در گروه ها نیز افراط بیش از اندازه نکنید. زیرا باعث ناراحتی اعضای گروه شده و شاید این کار شما نتیجه ی معکوس دهد.

به جای تبلیغ چند باره در گروه ها سعی کنید با گشتن در گروه ها تبلیغاتی و تجاری، تعداد گروه های مرتبط با کانالی که قصد کسب درآمد از آن را دارید، افزایش دهید تا با هر تبلیغ در گروه های بیشتری دیده شوید.

اما برای تبلیغ در کانال های دیگر: اگر قصد تبلیغ در کانالی را دارید، ابتدا تعرفه های آن را در نظر بگیرید. تعرفه های آن کانال را با چند کانال هم ممبر آن نیز مقایسه نمایید تا ضرر نکنید. به یاد داشته باشید که چون شما قصد کسب درآمد در تلگرام را دارید، باید در همه امور خود اقتصادی عمل کنید. بازدید از پست های کانال را زیر نظر بگیرید و ببینید که مثلا یک ساعت ماندن در کانالی، بازدهی بیشتری در عضو گیری دارد و یا خوردن مثلا ۵۰۰۰ بازدید پست در آن کانال. معمولا کانال هایی هم هستند که در ازای تعداد بازدید خاصی، مبلغ دریافت می کنند. بهتر است همه جوانب را در نظر بگیرید و سپس اقدام به هزینه برای تبلیغ نمایید.

روز و زمان گذاشتن تبلیغ هایتان نیز در کانال های دیگر هم مهم است که در مقالات بعدی به آن اشاره خواهد شد.


در پکیج کسب درآمد از تلگرام چه چیزی گفته شده است؟ پکیج منحصر به فرد ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، تنها پکیج تضمینی کسب درآمد از تلگرام می باشد که تمامی ابزارها و آموزش های لازم برای کسب درآمد از تلگرام در آن آماده است. توضیحات این محصول را می توانید از لینک پایین بخوانید و توصیه می شود حتما آن را تهیه کنید.