اسکریپت ربات پیشرفته اینستاگرام Grameasy V1.6 نال شده

اسکریپت ربات اینستاگرام برای بازاریابی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام کاربرد دارد اگر شما هم قصد خرید ربات اینستاگرام و کسب درآمد از آن را دارید می توانید با تهیه اسکریپت افزایش فالوو یا سورس فالوئر بگیر اینستاگرام تجارت خود را در اینستاگرام شروع کنید.

تمامی صاحبان کسب وکار و مدیران شرکت ها جهت تبلیغات در اینستاگرام و معرفی خدمات و محصولات خود نیاز به بازاریابی و خرید اسکریپت ربات اینستاگرام جهت افزایش فروش خود از طریق این شبکه اجتماعی هستند . تا بتوانند صفحاتی با مدیریت و کیفیت بالا ایجاد کرده و فالوورهای صفحات خود را افزایش دهند. یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام می‌باشد که می‌توانید با استفاده از آن به راحتی پیج اینستاگرام خود را مدیریت کرده و محبوبیت صفحات اینستاگرام خود را افزایش دهید.

 

اسکریپت ربات پیشرفته اینستاگرام Grameasy V1.6 نال شده

اسکریپت ربات پیشرفته اینستاگرام Grameasy V1.6 نال شده

سورس فالوئربگیر اینستاگرام

اسکریپت ربات اینستاگرام مارکتینگ ۹۸ به شما کمک می‌کند تا بتوانید حساب کاربری خود را به صورت کاملا خودکار مدیریت کنید. این اسکریپت این امکان را به شما می‌دهد تا تمام فعالیت های که در اینستاگرام انجام می‌دهید شامل : ارسال پست، لایک، کامنت،فالو، فالوبک،آنفالو را توسط این اسکریپت به صورت خودکار انجام دهید.

همچنین می‌توانید با کمک اسکریپت ربات اینستاگرام برای فالو های خود به صورت خودکار و زمانبندی شده پیام خصوصی در دایرکت آن‌ها ارسال کنید. فالوئر بگیر اینستاگرام دارای پنل مدیریت قدرتمندی می‌باشد که در صفحه نخست آن گزارشات کاملی از حساب اینستاگرام شما می‌دهد. همچنین این امکان راه به شما می‌دهد تا بتوانید چندین حساب اینستاگرام را با هم مدیریت کرده و پست های خود را به صورت خودکار ارسال کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام

شما می‌توانید در کنار استفاده شخصی از اسکریپت افزایش فالوور اینستاگرام این امکان را به کاربران دیگر بدهید تا بتوانند با پرداخت هزینه از امکانات وبسایت شما در جهت مدیریت حساب اینستاگرام خود استفاده کنند. همچنین امکان فعالیت با برند و لوگوی شخصی یا شرکتی وجود دارد اسکریپت ربات اینستاگرام کاملا واکنش گرا می‌باشد و به خوبی در دستگاه های همراه مانند موبایل و تبلت نمایش داده خواهد شد. هم اکنون می‌توانید جهت خرید ربات اینستاگرام اقدام نمایید.

اسکریپت ربات اینستاگرام

اسکریپت ربات اینستاگرام و مزیت های آن:

امکان ارسال پست زمان بندی شده در استوری و صفحات شما
امکان ارسال پیام تبلیغاتی دایرکت به صورت اتوماتیک
جستجوی کابران و هشتگ های پرطرفدار اینستاگرام
دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام
افزایش لایک پست ها به صورت خودکار
افزایش فالو اینستاگرام به صورت خودکار
امکان فالوبک به صورت خودکار
امکان آنفالو به صورت خودکار
گزارش گیری از فعالیت اکانت اینستاگرام شما
امکان کسب درآمد از اینستاگرام با عضویت کاربران
ارائه پنل اینستاگرام مخصوص کاربران
امکان افزودن چندین حساب اینستاگرام
و امکانات دیگر…

 


لینک دانلود :

اسکریپت ربات پیشرفته اینستاگرام Grameasy V1.6 نال شده

این یک مطلب ویژه میباشد و نیازمند خرید اشتراک ویژه هست

اگر عضو vip هستید کافیست به اکانت خود لاگین کنید

اسکریپت ربات پیشرفته اینستاگرام Grameasy V1.6 نال شده

برای خرید اشتراک فرم زیر را تکمیل و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید